Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

Про пиво Zibert

Зіберт - це якісне та недороге пиво, що зварене для українців за найсучаснішими німецькими технологіями.
Це пиво для тих людей, хто понад усе цінує якість та смак, проте   розумно витрачають кошти, піклуючись про добробут своєї родини.

При виготовлені пива «Zibert» використовуються тільки високоякісні складові. Солод власного виробництва (солодовий комплекс смт. Чемерівці, Хмельницької області), з якого вариться пиво, вважається найкращим в Україні. Вода видобувається з свердловин і проходить якісну підготовку на сучасних німецьких фільтрах. Хміль імпортується з Німеччини, саме з такого хмелю вариться пиво на німецьких пивоварнях.

ТМ Zibert складається з 2 - х сортів світлого пива та білого нефільтрованого пива.

«Зіберт Світле» - світлий сорт пива, що дуже легко п’ється, та має надзвичайно приємний смак та аромат. Вміст алкоголю - 4,9 %об. Масова частка сухих речовин - 11,5 %.

«Зіберт Баварське» - унікальний сорт, що має дуже насичений смак, та відрізняються від інших міцних сортів дещо зниженим вмістом алкоголю.

Вміст алкоголю - 5,6 %об. Масова частка сухих речовин - 13,0 %.

“Зіберт Біле” - ароматне біле пиво з вмістом  алкоголю 4,8% та масовою часткою сухих речовин у початковому суслі 11,5%. Відрізняється присмаком та ароматом коріандру з фруктовими нотками.

Для задоволення потреб великої кількості споживачів, пиво Zibert розливається у пляшки 0.5, 1.0 та 2.0 л.
Пиво Зіберт має досить невеликий термін придатності (120 діб у склі та 90 діб у ПЕТ ) за рахунок того, що воно не містить консервантів.

Пиво вариться за класичною технологією на найсучаснішому німецькому обладнанні. Технологам вдалося досягти унікальних смакових властивостей за рахунок використання найчистішої джерельної води,якісного солоду власного виробництва, хмелю з Німеччини та нової раси  дріждів,якої до цього часу в Україні не існувало.

Пиво “Зіберт” назване на честь засновника “Пивоварні Зіберта” Юліуса Зіберта, що був пруськи підданим і запровадив німецькі технології пивоваріння на своєму заводі.