Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

Торгівля цінними паперами

Торгівець цінними паперами ЗАТ «Фондова компанія «Автоальянс-інвест» існує на ринку вже практично 15 років. Фондова компанія була створена в 1995 році і стала тією компанією, з якою почалася нині існуюча багатофункціональна Фінансова Група «Автоальянс».

Пізніше, з метою розширення обсягу послуг, що надаються компанією, в 1998 році було створено київську філію – «Автоальянс-Зберігач» – для провадження депозитарної діяльності на ринку цінних паперів. «Автоальянс-Зберігач» надає послуги зі зберігання цінних паперів (незалежно від форми їх випуску), відкриття і ведення рахунків в цінних паперах, знерухомлення цінних паперів, емітованих в документарній формі та інші послуги.

Торгівець цінними паперами ФК «Автоальянс-інвест» здійснює весь спектр операцій на ринку цінних паперів України: проводить комерційну і комісійну діяльність на всіх сегментах фондового ринку України. Працює на ПФТС, Українській біржі, всіх українських фондових біржах, надає послуги з консолідації пакетів акцій, представляє інтереси своїх клієнтів на приватизаційних аукціонах і конкурсах, сприяє залученню на приватизовані підприємства стратегічних інвесторів.

Компанія є членом та реєстровим торгівцем Асоціації «Перша фондова торговельна система» (ПФТС), учасником саморегулівної організації Асоціації «Українські Фондові Торговці», членом «Української біржі» (УБ), а також членом клірингового депозитарію ВАТ «Всеукраїнський депозитарій цінних паперів» (ВДЦП).

Фондова компанія «Автоальянс-інвест» як ліцензований торгівець цінними паперами, пропонує своїм клієнтам наступні послуги:

- Брокерські послуги на фондових біржах України, на ПФТС, УБ та на інших організованих ринках.

- Придбання цінних паперів під час їхнього продажу Фондом державного майна України (приватизація) на конкурсах, аукціонах, біржах.

- Скупка цінних паперів на вторинному ринку.

- Введення цінних паперів емітента в лістинг ПФТС, УБ і підтримка котирувань в цих торгівельних системах.

- Послуги емітенту при емісії цінних паперів (андеррайтинг).

- Репо-операції із цінними паперами.

- Послуги Зберігача.

- Консультаційні послуги на ринку цінних паперів.

- Аналіз ринку цінних паперів.

- Брокерські послуги щодо роботи з портфелем цінних паперів клієнта.

Володіння повним комплексом послуг на фондовому ринку, високий професійний рівень наших спеціалістів, набутий багаторічний досвід та постійна співпраця з клієнтами – ось ті складові, що дозволили нам здобути повагу серед них.

Компанія за роки своєї діяльності здійснила операції з придбання значних пакетів акцій понад 50 відкритих акціонерних товариств, в т.ч. таких як:

  • ВАТ "Українська автомобільна корпорація", ВАТ "Донецький металургійний завод",
  • ВАТ "Кварц",
  • ВАТ "Київський міський молочний завод №3", ВАТ "Біолік",
  • ВАТ "Вінницький завод тракторних агрегатів, ДАЕК "Прикарпаттяобленерго",
  • ВАТ "Чернігівобленерго" і багато інших.

Професіоналізм та багатий досвід співробітників компанії є запорукою вирішення питань будь-якої складності.