Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

Система якості

Управління якістю - перепустка у майбутнє

Творячи своє майбутнє, необхідно намагатися не просто йти в ногу з часом, а і випереджати його. Адже сьогодні, для того щоб досягти успіху, недостатньо виробляти якісний продукт, або надавати якісну послугу. Вельми необхідно прогнозувати зміни, постійно розвивати не тільки себе, але й своїх партнерів по бізнесу.
Як досягти найвищого ступеня позитивної якості? Яким чином стати кращим, досконалішим, майстернішим, ніж інші? Відповідь на ці запитання є. Найбільш надійний шлях до досконалості - всебічне управління якістю.


Що таке ISO?

ISO - це Міжнародна організація із стандартизації, яка була створена у 1946 році. Назва ISO походить від грецького слова „ISOS“ - рівний, тобто всі організації, які входили до неї, були рівноправними. У 1975 році ООН присвоїла організації статус консультаційного органу. Перші стандарти були розроблені у 1987 році, а у 1994 - вперше здійснено їх перегляд. Комітетами ISO розроблено серію стандартів, яким повинні відповідати організації, установи і підприємства, що бажають отримати сертифікат системи управління на відповідність вимогам документації ISO.


Які основні принципи управління якістю?
В основу міжнародних стандартів закладено 8 принципів управління якістю, які спрямовані на покращення діяльності підприємства, а саме:
1. Орієнтація на споживача
2. Лідерство