Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

Про пиво

Будь-де в  Україні: в магазинах, барах, ресторанах і кафе можна придбати і скуштувати все розмаїття сортів пива: «Традиційне світле», «Монастирське світле», «Веселий монах» та «Рогань Безалкогольне».
 
Більшість поціновувачів пива полюбили сорти «Веселий монах» та «Монастирське» за відмінний смак. Виготовлені традиційним способом, ці сорти не можуть не сподобатися тим, хто любить натуральний продукт, позбавлений консервантів, барвників, коагулянтів та інших не дуже корисних речей, що справляють неприємне враження. Поєднання старовинних рецептів та сучасних технологій дає справді унікальний результат.
 
Різноманітність роганського пива дозволяє обрати своє улюблене, і виникає бажання веселитися з друзями чи просто насолоджуватися життям, надаючи йому легкого хмельового присмаку.
 
Кожний з чотирьох сортів, відповідно, як і будь-яка людина, має свій характер, і можу побитися об заклад, що ви вже знайшли той, що найкраще відображає ваші дух і характер. Проте, гадаю, варто ознайомитися зі складовими всіх сортів. Адже саме ця важлива деталь визначає його виняткові особливості. Отож читайте та мотайте собі на вус, що ж робить «Рогань» вашим улюбленим пивом.