Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

О компании

На початку ХХ сторіччя, а саме у 1906 році у Фастові було розпочато будівництво пивоварного заводу. Засновниками пивоварні стали міщанин Юліус Зіберт та прусський підданий Герман Саальман. Місцем для заводу обрано мальовничий берег річки Унава у Заріччі, поруч із церквою Покрова Богородиці. Німецькі майстри дуже швидко налагодили роботу пивоварні, і вже 24 грудня 1906 року розпочато випуск першого фастівського пива.

На той час пивоварня Зіберта випускала близько 50 тис. дал пива на рік. Фастівське пиво розливалося в бочки і відправлялося до шинків по всій Київській губернії.

Пивоварня не припиняла своєї роботи навіть під час військових дій, які мали місце в історії. Ні Перша та Друга світові війни, ні революція не стали на заваді фастівським пивоварам.

Згодом, в 50-х роках завод переобладнали під випуск пива в пляшках, а в період 60-80-х рр. на пивоварні проведено ряд реконструкцій. Останні дозволили покращити якість продукції, збільшити об’єми випуску та розширити асортиментну лінійку.

Переломним в історії пивоварні став 1986 рік. Фастівський завод увійшов до складу пивобезалкогольного об’єднання «Оболонь». В цей час на пивоварні проводиться реконструкція. Технологічне обладнання зазнало змін та модернізації.

Протягом століття маленька приватна пивоварня виросла до великого заводу у складі національної корпорації і зустріла нове тисячоліття вже як сучасне, високотехнологічне підприємство. Початок 2008 року став знаковим для пивоварні. В ході масштабного інвестиційного проекту вартістю понад 40 млн. євро встановлено сучасне німецьке устаткування для виробництва пива: додано нові ЦКТ, побудовано сучасний варильний порядок. В результаті виробничі потужності підприємства збільшені у 12 разів і складають 12 млн. декалітрів пива у рік. Тобто близько 2,6 л. пива на кожного жителя України.

Сьогодні на підприємстві працює 490 чоловік. Продукція заводу експортується на ринки 21 країни світу, зокрема Росії, Грузії, Польщі, Білорусії, Молдови, Абхазії, Греції, Литви, Латвії, Естонії, Португалії, Іспанії, Італії, Ізраїль, Франції, Великобританії, Німеччини, США, Канади, Кіпр та Австралії.