Зарегистрировать свою компанию в ТОП9 | Спешите вступить в TOP9Club
Каталог ТОП9 — Вернуться к результатам поиска

Зіберт - це якісне та недороге пиво, що зварене для українців за найсучаснішими німецькими технологіями.

Це пиво для тих людей, хто понад усе цінує якість та смак, проте   розумно витрачають кошти, піклуючись про добробут своєї родини.

На початку ХХ сторіччя, а саме у 1906 році у Фастові було розпочато будівництво пивоварного заводу. Засновниками пивоварні стали міщанин Юліус Зіберт та прусський підданий Герман Саальман.

Місцем для заводу обрано мальовничий берег річки Унава у Заріччі, поруч із церквою Покрова Богородиці. Німецькі майстри дуже швидко налагодили роботу пивоварні, і вже 24 грудня 1906 року розпочато випуск першого фастівського пива.

Протягом століття маленька приватна пивоварня виросла до великого заводу у складі національної корпорації і зустріла нове тисячоліття вже як сучасне, високотехнологічне підприємство. Початок 2008 року став знаковим для пивоварні. В ході масштабного інвестиційного проекту вартістю понад 40 млн. євро встановлено сучасне німецьке устаткування для виробництва пива: додано нові ЦКТ, побудовано сучасний варильний порядок. В результаті виробничі потужності підприємства збільшені у 12 разів і складають 12 млн. декалітрів пива у рік. Тобто близько 2,6 л. пива на кожного жителя України.

Основные виды деятельности:

Пивоварня